Misyon ve Vizyon

MİSYON
 
Kurmay Etiket; Müşterilerinin ürünlerini etiketlemek için ihtiyaç duyduğu etiket, etiket basım, etiketleme cihazları ve hizmetlerini sunarak Türkiye Etiket Pazarı’nın lideri olmak.
 
 
Üretim Parkurunu geliştirerek SON TEKNOLOJİ
Kurmay Etiket; Kaliteli ürünler üretmek için var olan makine parkurunu sürekli güncelleme ve yenileme yaparak kaliteli üretimi daha da yukarılara taşımaktadır.
 
Yeni ürünleri müşterilerine sunarak YENİLİKÇİ
30 yıl önce üretime başladığımızdan buyana Türkiye’nin fabrikalarında üretilen ürünlerin çeşitliliği ve Türkiye’nin yurt dışa sattığı ürünlerin sayısı her geçen gün artmıştır. Bu çeşitlilik ve yeni pazarlarda kullanılacak etiketlerde de değişiklik istenmiş ve değişik kullanım koşullarına dayanıklı etiketler istenmiştir.
 
Dünya etiket hammadde üreticileri ile sürekli olarak görüşüyor ve yurt dışı ziyaretleri ile yeni  ham maddeler için araştırmalar yapmaktayız. Yeni ürünleri kendi laboratuvarımızda testlerden geçirerek, YENİ ÜRÜNLER üretmekteyiz.
 
Yeni ürünler ile daha KALİTELİ ve EKONOMİK
Son teknoloji ile geliştirilen yeni etiketler ile müşterilerimizin etiketleme yapabilmek için kullanmış olduğu makinelerde problemsiz çalışabilen, ürünleri üzerinde daha uzun süre kalabilen ve baskılarının silinmeye karşı daha dayanıklı olan ham maddeleri seçerek ekonomik olarak birim fiyatı daha aşağıya çekiyoruz.
 
Uygulamada karşılaşılan sorunlar için ÇÖZÜM SUNAN
Etiketleri ne kadar kaliteli üretirseniz üretin,  fabrikalarda ürünlerinin üzerine, etiketler yapışana kadar çeşitli sorunlar ile karşılaşılmaktadır. Basit bir iş gözükse de uyumlu olan malzeme ve makineler kullanılmadığı sürece başarılı olunamamaktadır. Biz size uygun ham maddeli etiketi, uygun printeri, printerda basarken kullanacağınız ribonu ve otomatik etiketleme makinelere uyumlu hale getirerek. Baştan sona tam bir ÇÖZÜM SUNUYORUZ.
 
 
Ürününüz kullandığınız etiket tüm KOŞULLARA DAYANIKLI
Etiketleme, UZMANLIK isteyen, başından sonuna kadar ince ayrıntıları olan bir süreçtir.
Etiket yapıştıktan sonra kullanılacağı koşullar çok önemlidir. Etiketin yapışacağı yüzey, etiketin kullanılacağı iklim ve ortam koşulları, üzerine dökülen çözücü kimyasallar, uğrayacağı fiziki darbeler vb KOŞULLARA DAYANIKLI ETİKET üretiyoruz.
 
Kullanacağınız etiketlerde kaliteli ÜST KAPLAMA
Etiketler genellikle fabrikalarda ürün ile ilgili bilgiler basılır ve ürünün üzerine otomatik etiketleme makineleri ile yapıştırılır. Etiketlerin olabildiğince küçük olması istenir. Bu küçük etiketlerin üzerinde, olabildiğince küçük yazı ve semboller olur. Bu yazıların uzun yıllar parlak, okunur ve silinmeye karşı dirençli olması istenir. Bunu sağlamak için ribonu iyi tutan TOP COATED KAPLAMA ETİKETLER kullanıyoruz.
 
 
 
 
Baskıları silinmeye dayanıklı etiketler ile ÜRÜNLERİNİZİN TAKİBİ
Müşterilerimiz çoğu ürünlerini barkod numaraları ile izlemektedir. Ürünleri arızalınca bu barkod numaraları ile üretime dair bilgilere ulaşılmaktadır. Etiketteki bu barkodlar 10 yıl gibi uzun bir süre silinmeden kalınması istenmektedir. Etiketin Top Coated yüzeyi dışında uyumlu ve dayanıklı ribon ile basılması gerekmektedir. Avrupa’da üretilen ve dünyanın en ünlü  markaları olan ARMOR, RICOH ve DNP Ribonları ithal ediyoruz. Kullanacağınız etiketler ile bu ribonları laboratuvar ortamında baskı silinme testlerini yapıyoruz. Sizin istediğiniz koşullara uygun olan ribon ve etiket ile SİLİNMEYE DAYANIKLI ETİKETLER sunuyoruz.
 
 
Ürünleriniz üzerinden düşmeyen GÜÇLÜ TUTKALLI ETİKERLER
Bazı ürünlerden tutkal iz bırakmadan etiketin çıkartılabilmesi istenmektedir. Bazı ürünlerin üzeri çok pürüzlüdür, bazı ürünlerin üzeri silikon kaplıdır ve tutkal tutunamaz, bazı ürünler -180C derecede donduruluyordur. Bu sıcaklık ve yüzeyin zorlu şartları uygun tutkalların seçilmesi gerekmektedir. Laboratuvar ortamında ürünleriniz için tutkalları uluslar arası bir standart olan FINAT TESTLERİNİ yaparak, tutkallarını ölçüyoruz. Her aldığınız partide etiket tutkalının standardını sağlıyoruz.